Współpracujemy z fotografem:
www.jacekkrzyzowski.pl

O nas

Podwodny Świat to niezwykłe miejsce dla dzieci, gdzie każdy może znaleźć dla siebie coś interesującego. Powstała w listopadzie 2016 roku jako miejsce aktywnego spędzania czasu przez dla dzieci, jak i wytchnienia dla rodziców.

Dzieci mogą korzystać z atrakcji dostosowanych do ich wieku. Dla najmłodszych mamy do dyspozycji „strefę malucha”, gdzie rodzice wspólnie ze swoimi pociechami mogą spędzić czas.  Do ich dyspozycji pozostaje mała zjeżdżalnia, basen z piłeczkami, domek, bujaki oraz mnóstwo zabawek.

Starsze dzieciaki z pewnością będą miały okazję się wyszaleć na specjalnie zaprojektowanej konstrukcji. Tor przeszkód, zjeżdżalnie, cymbergaj oraz jedyna w okolicy zjeżdżalnia rolkowa ze specjalnymi saneczkami sprawiają, że dzieciaki wychodzą od Nas zmęczone, ale przede wszystkim zadowolone.

Rodzice i opiekunowie szalejących dzieci mają szansę również spędzić miło czas. Zachęcamy do spróbowania świeżo palonej kawy dostarczanej do nas jedynie przez sprawdzonych dostawców. W razie ochoty na coś słodkiego, zawsze znajdzie się kawałek wyśmienitego ciasta, bądź jedna w wielu słodkich przekąsek. Poza tym do dyspozycji pozostają czasopisma czy też darmowa sieć Wi-Fi.

Ofertę zabawy uzupełnia możliwość zorganizowania u Nas Imprezy urodzinowej dziecka. Oprócz mnóstwa zabawy dzieciaki mają zapewnione napoje, przekąski oraz różne dodatkowe atrakcje będące urozmaiceniem tego wyjątkowego dnia. Organizujemy również różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, jak np. półkolonie w czasie ferii i wakacji, andrzejki dla dzieci czy też spotkanie z Mikołajem.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest bezpieczeństwo, dlatego też przy projektowaniu Sali zabaw bardzo duży nacisk kładliśmy na zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa. Wszystkie elementy konstrukcji zabawowej są pokryte miękką otuliną, a podłoże sali jest w dużej części wyłożone wykładziną, aby uniknąć poślizgów podczas aktywności fizycznej.

Centrum sportowo-ruchowe Podwodny Świat dołączyło również do programu wsparcia dla rodzin wielodzietnych Karta Dużej Rodziny. Osoba posiadająca taką kartę, po okazaniu jej przy kasie, jest uprawniona do 25% rabatu na bilet wejściowy oraz do 15% rabatu na organizację urodzinek w Sali zabaw.

Zapraszamy do Podwodnego Świata, najlepiej przekonać się o zaletach tego miejsca osobiście. Póki co przed wizytą można się zapoznać ze zdjęciami w galerii.

Czekamy na Was, gorąco zapraszamy!